Internetowe radio SOIR - nadajemy 7 dni w tygodniu, od 1900 do 2300


Dla Dzieci Przedszkolnych Całe odcinki-MiniMiniplus

Radio Soir Dzieciom

Radio Soir Dzieciom bedzie programem adresowanym do słuchaczy w wieku od 6 do 12 lat, chociaż miło nam czasem gościć będzie na antenie i młodszych, i starszych odbiorców.

Te Radiowe Soirowe spotkania na audycji właśnie z najmłodszymi, którym w ciekawy, nie narzucający sposób starać się będziemy prezentować różne wiadomości ze wszystkich dziedzin nauki, kultury i życia codziennego. Młodych odbiorców traktować powinniśmy po przez spotkania w "Radiu Soir" nie tylko do słuchania bajęk lub poezji dziecięcej, ale także jako możliwość pochwalenia się swoimi osiągnięciami, opowiedzenia o sobie, swoich pasjach, zainteresowaniach oraz o swoim mieście i środowisku, w jakim żyją.

W programach zawsze będziemy odnosić się do aktualnych wydarzeń : np. różnych świąt (zawsze przypominamy słuchaczom o Dniu Matki, Ojca, Babci, Dziadka czy Dniu Nauczyciela), imprez kulturalnych oraz cyklicznych zmian w przyrodzie.

Od poniedziałku do piątku włącznie prezentujemy również fragmenty najlepszej, najnowszej literatury przeznaczonej właśnie dla tej grupy wiekowej. Natomiast w weekendy słuchacze w każdym wieku o 18.00 mogą posłuchać znakomitych słuchowisk, pisanych z myślą o najmłodszych, ale niekiedy poruszających również sentymentalne nuty w sercach dorosłych. Sięgamy zarówno do adaptacji klasyki literatury dla dzieci, jak oryginalnych słuchowisk najlepszych polskich autorów.Zapraszamy do Radia Soir i czynnego udziału w audycjach.

 

 

http://www.soir-radio-sport.com/fileupload/store/adi1.jpg

1.Pierwsza propozycja dla tych, którzy marzą o dalekich podróżach, poznawaniu innych kultur, smakowaniu egzotycznych potraw, nauce obcych języków.

Posłuchaj

TEST


strony internetowe wykonał: www.internetowe.ovh.org
Słowa kluczowe: radio, internetowe radio