Internetowe radio SOIR - nadajemy 7 dni w tygodniu, od 1900 do 2300


 

Szanowni , drodzy Słuchacze oraz czytelnicy .   Od kilku lat Radio Soir pracuje dla Was z wielką przyjemnością pisząc, nagrywając, i dzieląc się informacją.
Jest to możliwe dzięki ciężkiej pracy by przygotować program lub artykuł. Niestety radio to również koszty. Opłaty za serwery, licencje, konserwację sprzętu lokalu. Dotąd ponoszone były z własnej kieszeni, niestety zapasy się wyczerpały. Jeżeli mamy nadal grać dla Państwa jestem zmuszony zwrócić się z prośbą o wsparcie. Oczywiście szukamy sponsorów, darczyńców, a także reklamodawców. Dzięki wspólnemu wysiłkowi stworzymy coś, co większość  traci nadzieję a więc na prwadziwą MIŁOŚĆ niech poprzez to radio płynie miłość w formie muzycznej i slowie pisanym. Gdyż to Radio Soir wolne jest od  wpływów politycznych.
Podejmowane wysiłki  na rzecz radia działającego na zasadzie non profit  oraz posiadającego wszelkie niezbędne uregulowania prawne związane są  z koniecznością pozyskania środków finansowych umożliwiających jego działanie. 

Aby zabezpieczyć systematyczne nadawanie i rozwój radia niechętnie, aczkolwiek z ufnością w Wasze zrozumienie zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe jeszcze raz niniejszej inicjatywy . Polegamy na zrozumieniu naszych słuchaczy i czytelników naszych artykułow w rozmysleniach radiowych za które serdecznie dziękujemy.
Ufamy, że nasze nadawanie Radia Soir oraz pisane słowo trafia w Wasze serca, by w miarę własnych możliwości wspomóc naszą działalność radiową

Jeśli uznacie drodzy słuchacze oraz czytelnicy oraz przyjaciele, że warto, i uwazacie , ze za pośrednictwem naszego radia przyczyniamy się do budowania miłości radości poprzez muzykę słowo pisane i na fonni wśród ludzi to prosimy o wsparcie naszej działalności.
Można to uczynić  wspomagając wolnym datkiem na subkonto :

 

 


strony internetowe wykonał: www.internetowe.ovh.org
Słowa kluczowe: radio, internetowe radio