Internetowe radio SOIR - nadajemy 7 dni w tygodniu, od 1900 do 2300


 

Koncert życzeń Radia Soir!!! 


 

Specjalnie dla naszych słuchaczy Radia Soir , przygotowujemy Koncert Życzeń Swiąteczno Noworocznych także Wielkanocny każdy z Was może zamówić piosenkę z dedykacją! Swoje dedykacje możecie wysyłać nagrywając link 

                         http://soirradio.panelradiowy.pl/embed.php?script=audio

  nagraj na żywo lub email: biuro@soir-radio-sport,com Jeżeli chcecie abyśmy zadzwonili do bliskiej Wam osoby i zrobili jej niespodziankę,powiadamiając o życzeniach na Radiu składając życzenia na żywo, koniecznie dopiszcie jej numer telefonu, imię i treść wiadomości. Należy wysłać również tytuł piosenki, któr mamy zagrać dla Was!

 

Każda okazja jest dobra, a czasem i bez okazji, pozwólcie aby Radio SOIR wywołało radość na Waszych i Waszych bliskich osobach !

Czekamy i do usłyszenia .

 

 

Dzięki nam możesz przesłać dowolne życzenia imieninowe urodzinowe okolicznosciowe swoim znajomym bliskim w Kraju i Zagranicą(Za naszym pośrednictwem mozesz zlecic wysłanie kwiatów które w dniu imienin urodzin okolicznościowo , dostanie od Ciebie przez pocztę kwiatowa radia soir. Kwiaty Wysyłamy w Kazdy Zakatek Swiata)Słuchaj ich od poniedziałku do Niedzieli od godz19:00- 23:00 podajesz  Twoje imię i nazwisko miejscowoschttp://www.soir-radio-sport.com/fileupload/store/zamowpiosenke.pngc w Kraju danym tytuł piosenki wykonawce i emisje godziny nadania  Oraz komu przesylasz podajac  imie nick lub imie i nazwisko z jakiej miejscowosci Kraju.Jeśli chcesz, aby Radio Soir powiadomiła adresata o Twoich życzeniach, na końcu treści życzeń wpisz e-mail . Dane te posłużą tylko do poinformowania odbiorcy o życzeniach. 

http://soir-radio-sport.com/fileupload/store/NAGRAJ%20ZYCZENIA.jpg

test


strony internetowe wykonał: www.internetowe.ovh.org
Słowa kluczowe: radio, internetowe radio